- Vention

Цена
€4 60 / 9 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BHCBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: 3.5 mm 4 pin Stereo JackМъжки
КОНЕКТОР 2: 3.5 mm 4 pin Stereo JackЖенски
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: TRRS interface supports microphone function optimal for online gaming communicationAluminum alloy shell with cutting-edge shape design and gold-plated interface
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794765672
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BHCBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: 3.5 mm 4 pin Stereo JackМъжки
КОНЕКТОР 2: 3.5 mm 4 pin Stereo JackЖенски
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: TRRS interface supports microphone function optimal for online gaming communicationAluminum alloy shell with cutting-edge shape design and gold-plated interface
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794765672
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BHCBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: 3.5 mm 4 pin Stereo JackМъжки
КОНЕКТОР 2: 3.5 mm 4 pin Stereo JackЖенски
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: TRRS interface supports microphone function optimal for online gaming communicationAluminum alloy shell with cutting-edge shape design and gold-plated interface
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794765672
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BHCBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: 3.5 mm 4 pin Stereo JackМъжки
КОНЕКТОР 2: 3.5 mm 4 pin Stereo JackЖенски
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: TRRS interface supports microphone function optimal for online gaming communicationAluminum alloy shell with cutting-edge shape design and gold-plated interface
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794765672
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 1 | 3.5 mm 4 pin Stereo Jack |
| КОНЕКТОР 2 | Женски |
| КОНЕКТОР 2 | 3.5 mm 4 pin Stereo Jack |
| ДЪЛЖИНА | 1.50 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Aluminum alloy shell with cutting-edge shape design and gold-plated interface |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | TRRS interface supports microphone function optimal for online gaming communication |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | 3.5mm Jack |
| Конектор B | 3.5mm Jack |
| Дължина (m) | 1.5 |
| Тип сигнал | Аналогов |
| Канали | Стерео |
| Екраниран | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.03кг |
Vention Аудио Кабел Cotton Braided TRRS 3.5mm мъжки към 3.5mm женски - 1.5m - Позлатен, Алуминиева сплав
Насладете се на кристално чист звук с този премиум аудио кабел на Vention. Памучната оплетка осигурява издръжливост и без заплитане, а позлатените конектори и алуминиевият корпус гарантират оптимална цялост на сигнала и дълъг живот.
Ключови Предимства
- Висококачествен звук — Позлатените TRRS конектори минимизират загубата на сигнал и корозията за чист звук.
- Издръжлива конструкция — Памучната оплетка предотвратява заплитане и износване, а алуминиевият корпус добавя здравина.
- Универсална съвместимост — 3.5mm мъжки към женски дизайн работи със смартфони, слушалки, тонколони и други.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | 3.5mm Jack |
| Конектор B | 3.5mm Jack |
| Дължина | 1.5 m |
| Тип сигнал | Аналогов |
| Канали | Стерео |
| Екраниран | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Vention Аудио Кабел BHCBG
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









